#LETOSNICILE

Ahoj, zdravím všechny! 😉

  Sledujete mne na sociálních sítích? Pokud ano, tak si jistě všímáte, že se snažím nějak vyvíjet a plnit si cíle, které jsem si pro tento rok stanovil. Za poslední dny se snažím udělal pro jejich splnění maximum (ačkoli to možná není vidět... ale fakt, věřte mi... 😂) a brzy se ukáže, na kolik se bude jednat o realitu. Proto tento článek berte spíše tak, že ho tvořím hlavně pro sebe, coby "vybičování se" k tomu, abych vše úspěšně zvládl. 😊


  Z mých "instastories" si můžete všimnout, že v poslední době trávím hodně času v Pardubicích, které jsou (mimo jiné) známe pro svůj tradiční perník...mňam! Právě tady se často procházím s přítelkyní a uvědomuji si, jak moc se mi toto město líbí. Pravda, historické centrum není největší, ale město jsem si po několika návštěvách doslova zamiloval (to není nic proti lidem z Hradce Králové, což je také moc krásné město).

 Proč ale právě o Pardubicích mluvím, když se sem mohu kdykoli vydat na výlet? Teď se vám tedy svěřím s něčím, co jsem se rozhodl delší dobu utajovat... rád bych zde studoval! To je bezesporu letošní největší a hlavní cíl! Proč? Protože bych se rád věnoval oboru, který by mne zajímal a snad mohl i bavit. Mohu prozradit, že jsem podal přihlášku na historický obor, což asi není žádné velké překvapení. 😊 Přes všechny své pochybnosti (a že jsem hodně pochybovačný tvor...bohužel) věřím, že se vše vydaří a třebas na konci června budu slavit přijetí a s ním i úplně novou životní kapitolu. Tak tedy...snad to vyjde!

  Další bod, o kterém se chci zmínit, je běhání! Možná jste si všimli, jak se chlubím svými prvními uběhnutými kilometry (...ten čas neřešte...prostě...hlavní je, že běžím, ne?). Věřte nebo ne, i v běhu mám svou velkou motivaci. V předchozích článcích jsem se totiž svěřil, že bych rád zaběhl běžecký závod ZKUS NOČNÍ KUKS, který se koná 28. července 2018. Zde bych rád běžel pětikilometrovou trasu, jenže i na tu se musí usilovně trénovat. Až 9. dubna jsem přeměnil svá slova v činy a vydal se na první běh. Čas hrozný, ale uběhl jsem 4 "kiláky". To je docela slušný úspěch, ne? Minimálně na mou výdrž, která je přímo katastrofická! 😂 A můj cíl do letošního roku v rámci běhání? Uběhnout noční závod na Kuksu a získat pamětní medaili! Pak už bych rád běhání ukončil. Nejedná se totiž o můj šálek čaje... Ale které sporty bych rád vyzkoušel? Rád bych se naučil obstojně hrát ping-pong nebo tenis. No, Klárko...máš co dělat. 😂

  No a nebojte se, nemohu vynechat ani téma provázení, kde bych rád navázal na své dvě předchozí (a troufám si říci) úspěšné sezóny. Každý rok chci odsloužit tak, jako by byl na Kuksu můj poslední. Věřím, že rok 2018 posledním nebude a že si z hospitálu přivezu spoustu příjemných a vtipných zážitků. 😊

  Možná víte, že jsem se rozhodl vymazat svá veškerá videa ze svého YouTube kanálu. Je to zvláštní, ale s touto platformou nechci být spojován. Navíc bych nerad něco tvořil pro děti, ale pro dospělejší ČTENÁŘE! Znamená to tedy, že se chci věnovat i blogu a rád bych ho do konce roku dostal na určitou úroveň. Abych řekl pravdu, užívám si, že se nemusím stydět za skutečnost, že jsem BLOGER! Snažím se tvořit články, které vás pobaví, ale zároveň i něco málo předají. Jestli se to daří, je už na vašem názoru. Zatím mám ale příjemná hodnocení a aktivita na blogu sice někdy klesne, ale na to, že tvořím teprve druhým rokem, jsem poměrně spokojený. Děkuji vám a ačkoli články nevychází tak často jako dříve, budu se snažit vám dělat radost i nadále! 😉


Víte, co by mne zajímalo? Jaké jsou VAŠE letošní cíle? Budu moc rád, pokud mi je napíšete do komentářů pod článkem a schválně, kolik si jich letos splníte. Budu vám moc držet palce a prosím, také mi je držte... Byl bych skutečně šťastný, kdyby všechno vyšlo.


Mějte se tedy krásně, užívejte (konečně) letního počasí a zase někdy na viděnou!

Váš Aleš Otava 😉

p.s. - Ano, správně! Po dlouhé době fotky, na kterých nemám svůj typický červený svetřík...PŘEPIŠTE DĚJINY! 😂

Komentáře

 1. Chci zpátky červený svetr. Konec hlášení. :) to behani je fajn a třeba si jej nakonec zamilujes, až začne více vyplavovani endorfinu a premuze to negativa. Noční Kuks bude pecka a na přijímací zkoušky držím pěstí!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc ti přeji, aby se ti všechno vyplnilo :)!
  Běh sice bolí, ale je super. Makej dál, moc ti fandím!
  A to s tím svetrem je přesný 😂.
  Tenis? Tak to přijeď a zahrajem ;).
  Mé cíle jsou hodně sportovní (atletické, jezdecké a tenisové).

  OdpovědětVymazat
 3. Aleši držím palce. Máš před sebou dost práce, ale věřím, že jí hravě zvládneš. Moje cíle? :-D tak to je vtip sám o sobě. Nejsem cílevědomý člověk a běžec na dlouhou trať. Od doby, co mám děti, tak jsem spíš takový "hasič", který hasí, co zrovna hoří. Držím palce!
  Kátfoblog

  OdpovědětVymazat
 4. Studium byla druhá věc, která mě napadla :) Tak ať tu to tu u nás vyjde! Ten Noční Kuks vypadá zajímavě, ani jsem o tom neslyšela :) Akorát bych to neměla s kým běžet, přítel na běh moc není :) Jinak já běhám už 3 roky a pořád jsem pomalá jak šnek :D Moje klasické tempo (a maximum) je 5km za 35 minut. Já bych se letos ráda vydala na stezku v oblacích a do Budapěště, v létě chodila na brigádu a samozřejmě úspěšně dokončila prvák na vš :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky